Strona Główna > Sprzęt rehabilitacyjny

Wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych

Dane adresowe:

MediRental.pl


Reda

Tel: 575-516-916
e-mail: info@medirental.pl
WWW: www.medirental.pl

Największa wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych na Pomorzu.
Obsługujemy całe trójmiasto (Gdynia, Sopot, Gdańsk) oraz Małe Trójmiasto Kaszubskigo Wejherowo, Reda, Rumia oraz wszystkie ościenne miesta typu Pruszcz Gdąński, Tczew, Lębrk, Słupsk itp.

Wynajem: łóżka rehabilitacyjnego
Opłata miesięczna + kaucja (zwrotna)
Umowa min. 1 miiesiąc
GWARANCJA serwisu podczas całego najmu łóżka

Odbiór sprzętu jest możliwy w siedzibie firmy (Reda) lub na życzenie dowozimy sprzęt bezpośrednio do Państwa domu (odpłatnie - zależy od odległości). Transport jest wraz z montażem oraz pokazem obsługi łóżka.

W Naszej ofercie mamy renomowanej firmy, solidne i wytrzymałe łóżka. Przystosowane są dla wszystkich osób, które mają kłopoty ze zdrowiem.

Wypożyczane przez nas łóżko posiada 3 funkcje lub 4 funkcje.

1 funkcja - regulacja wysokości całego łóżka - dzięki niej opiekun jak i osoba chora bez problemu, za pomocą pilota mogą regulować wysokość całego łóżka, w zależności od konkretnej potrzeby.

2 funkcja - regulacja części tułowia - również za pomocą pilota możliwa jest regulacja kąta pochyłu. Może ona być w poziomie, jak i można ją podnieść się do pionu (osoba chora bez użycia jakichkolwiek sił, może znaleźć się w pozycji siedzącej - funkcja bardzo przydatna przy spożywaniu posiłków).

3 funkcja - regulacja podnóżka przy pomocy pilota. Funkcja ta daje pełną regulację położenia osoby chorej, bardzo pomocna dla rehabilitanta, a jednocześnie mocno poprawiająca komfort leżenia osobą, które mają problemy z nogami.

4 funkcja - pochył łóżka (pionizacja) funkcja Trendelenburga – pozycja medyczna, w której pacjent leży na plecach a głowa, górna część klatki piersiowej i tułów znajdują się poniżej poziomu kończyn dolnych

W wyposażeniu wysięgnik z trójkątem oraz barierki, które dają osobie leżącej poczucie bezpieczeństwa oraz chronią one przed spadnięciem osoby leżącej. Są one jednocześnie bardzo wygodne, ponieważ łatwym ruchem można je opuścić, jak i podciągnąć.

Każde łóżko jest na kółkach, dzięki którym bardzo łatwo i szybko można je przemieszczać po pomieszczeniu. Jednocześnie są one wyposażone w hamulce, także po ich zaciągnięciu nie ma szans żeby łóżko się przesunęło.

Informacje dodatkowe:

 Wymiary zewnętrzne łóżka – ok. 210-220 cm x 100 cm

 Leżysko dwu-segmentowe o wymiarach 200 cm x 90 cm

 Maksymalne obciążenie łóżka – 170 kg

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług

Medirental.pl - największa wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych


Galeria zdjęć:Dodano: 2013-06-06 10:07:09

O nas | Regulamin | Polityka Prywatności | Cennik | Kontakt
© 2007 CentrumWypozyczalni.pl, grafika: WebImperess
kod PHP: PHPware.pl