Strona Główna > Wypożyczalnie Pozostałe

Wypożyczalnia strojów Kraków

Dane adresowe:

Wypożyczalnia strojów

Plac Inwalidów 7
30-033 Kraków

Tel: 502-397-485
e-mail: sklep@strojeprzebrania-krakow.pl
WWW: https://strojeprzebrania-krakow.pl

Wypożyczalnia strojów w Krakowie od lat specjalizuje się w wypożyczaniu kostiumów karnawałowych, Sylwestrowych, strojów dla dzieci i przebrań dla dorosłych. Zaufały nam już tysiące klientów, na co doskonałym dowodem jest to, że ciągle do nas powracają. U nas znajdziesz przebrania rożnego typu – stroje z bajek i z filmów jak również stroje historyczne, ludowe i religijne.
Poza bogatą ofertą zapewniamy Ci opiekę profesjonalnych doradców, którzy za cel mają postawione wywołać uśmiech na Twojej twarzy i zadowolenie ze stroju podczas imprezy. Odwiedzając nas w Krakowie poczujesz się zaopiekowany i wyjdziesz od nas spełniony za każdym razem gdy zdecydujesz się skorzystać z naszych usług.
Wypożyczalnia strojów to jedyne takie miejsce, w którym czeka na Ciebie tak szeroki wybór kostiumów. To właśnie dzięki naszej bogatej ofercie strojów karnawałowych znaleźliśmy się w czołówce najlepszych wypożyczalni w całej Polsce! Nie wahaj się i skorzystaj z naszych usług, a nie pożałujesz! Dopasowując się do potrzeb każdego klienta jesteśmy w stanie zadowolić każdego imprezowicza – zarówno tego dużego jak i małego!


Galeria zdjęć:Dodano: 2019-09-25 11:07:48

O nas | Regulamin | Polityka Prywatności | Cennik | Kontakt
© 2007 CentrumWypozyczalni.pl, grafika: WebImperess
kod PHP: PHPware.pl