Witamy na stronie Centrumwypozyczalni.pl

Serwis na którym obecnie się Pańswto znajdują jest prawdopodobnie pierwszą w Polsce witryną skoncentrowaną tylko i wyłącznie na przedsiębiorstwach zajmujących się wynajmem. Nasza strona ma na celu umożliwić wypożyczalniom z różnych branż dotarcie do większej grupy potencjalnych odbiorców.

Nawet niewielkie wypożyczalnie wyświetlane obecnie na dalekich miejscach w wyszukiwarkach internetowych dzięki CentrumWypozyczalni.pl będą mogły dotrzeć do szerokiego grona internetowych klientów. CentrumWypozyczalni.pl daje także szansę promocji w internecie przedsiębiorstwom nie posiadającym jeszcze własnej strony internetowej.

Dla osób zainteresowanych wynajmem, dzięki działalności CentrumWypozyczalni.pl łatwiejsze stanie się wyszukiwanie odpowiedniej wypożyczalni oraz porównywanie poszczególnych ofert.

Prezentowany serwis został uruchomiony w trzecim kwartale 2007 roku, od tego czasu stopniowo powiększa bazę przedsiębiorstw zainteresowanych zamieszczaniem ogłoszeń na jego stronach, staje się również coraz bardziej widoczny w wyszukiwarkach internetowych, przyciągając tym samym potencjalnych klientów wypożyczalni

W przeciągu najbliższych miesięcy planujemy intensywny rozwój naszego serwisu, aby w przyszłości stać się rozbudowanym centrum, do którego bez problemu trafi każda osoba poszukująca w internecie przedsiębiorstw zajmujących się wynajmem.

Już niebawem planujemy również uruchomienie nowego projektu www.wypozyczalnie24.pl - (pierwotna nazwa rentigo.pl) serwisu na którym prezentowane będą wyłącznie poszczególne przedmioty do wynajęcia, co jeszcze bardziej ułatwi Państwu wyszukiwanie i porównywanie poszczególnych ofert wynajmu.

Uprzejmie prosimy o zgłaszanie uwag oraz spostrzeżeń dotyczących funkcjonowania serwisu na e-mail: biuro@centrumwypozyczalni.pl

 

Dane przedsiębiorstwa:

Dul Michał

Ul. Okrzei 16/1

51-676 Wrocław

NIP: 8982029310

REGON: 020571649

www.centrumwypozyczalni.pl

biuro@centrumwypozyczalni.pl

O nas | Regulamin | Polityka Prywatności | Cennik | Kontakt
© 2007 CentrumWypozyczalni.pl, grafika: WebImperess
kod PHP: PHPware.pl